Nenašli jste, co jste hledali?

O nás
TOP Zlatnictví Outlet diamond

Zlatnictví v České republice, které má 8 kamenných provozoven v různých městech a e-shop.

Internetový obchod www.topzlatnictvi.eu provozuje společnost X-Ter Hand s.r.o.

IČO: 27136272

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici od pondělí do pátku na on-line chatu nebo telefonu +420 777 770 468 v době 9.00 - 18.00, nebo na emailu eshop@topzlatnictvi.eu.

TOP Zlatnictví Outlet je mladé, čistě ryzé zlatnictví, které vzniklo v roce 2018 z lásky ke klenotům. Naše pevná obchodní a přátelská vazba nám umožňuje nabídnout Vám ty nejkrásnější šperky za ty nejlepší ceny na trhu v poměru ke kvalitě.

Svoji činností pomáháme dělat radost Vám našim zákazníkům v podobě krásných, pravých šperků. Od samého začátku je naším cílem nejen spokojený, ale přímo nadšený zákazník.

Naše online zlatnictví vzniklo za účelem, býti k Vám ještě o krok blíže, tak, aby jste si své šperky mohli vybírat z pohodlí domova, porovnat si je a kdykoliv se k nim vrátit.

Náš tým se skládá pouze z profesionálních odborníků, kteří Vám s radostí pomohou vybrat krásné šperky dle Vašeho vkusu, či vybrat perfektní dárek pro Vaše blízké.

V našem klenotnictví si nejeden kousek šperku pro sebe najde každý. Nabízíme Vám široký výběr zlatých, stříbrných a diamantových šperků v různých tvarech a velikostech.

Telefonicky se na nás můžete obrátit každý pracovní den v čase 09 – 18 h a Vaše objednávky uskutečnit i tímto způsobem. Uvědomujeme si, že čas každého z nás je vzácný. Naše online zlatnictví Vám tak Váš čas určitě ušetří.

Jsme tu pro Vás a budeme rádi, pokud nám projevíte Vaši důvěru. Po tyto roky jsme ji obhájili u tisíců z vás. Těšíme se, kdy budeme moci i Vám pomoci s výběrem toho jedinečného kousku šperku.

Číst článek
Kontaktní údaje
TOP Zlatnictví Outlet logo

Kontakty:

Kontaktní osoba: Alena Kolářová

E-mail: eshop@topzlatnictvi.eu

Telefonní kontakt: +420 777 770 468

Sídlo společnosti

X-Ter Hand s.r.o.

Na Bojišti 1459/28

120 00 Praha 2

IČO: 27136272

Adresa sídla provozovatele neslouží pro vrácení zboží a reklamace. Pro tyto účely využijte kontaktních údajů příslušné pobočky, resp. adresy odesílatele zboží.

Číst článek
2 položek celkem